Śnieżnobiała łazienka

Dzisiaj powitaliśmy pierwszy śnieg i z tej okazji wrzucamy post z łazienkę całą w bieli. Jest to propozycja dla tych, którzy lubią proste i czyste przestrzenie. Łazienka nie sprawia wrażenia „zimnej”, bo odcienie bieli, które dobraliśmy, są z palety tych ciepłych. Dodatki słomkowe oraz zieleń wprowadzają dodatkowo dużo ciepła do tych przestrzeni. Efektem WOW w całej łazience jest wolnostojąca wanna umieszczona pod skosem. Szafka z umywalką są projektem zrealizowanym na zamówienie przez firmę stolarską. Na ścianie nad umywalką umieszczone zostało ogromne lustro, które wizualnie powiększa całe pomieszczenie.

WC zostało zaprojektowane w tym samym klimacie. Zostawiono tylko oryginalne płytki podłogowe. Natomiast ścianom nadano nowy charakter. Pomieszczenie zyskało optycznie przez dodanie lustra na szerokości całej ściany oraz przez to, ze reszta ścian jest na biało. Drewniane akcenty boho ocieplają wnętrze.

Dajcie znać, jak wam się podoba ta propozycja!

 

zdjęcia Kat Piwecka https://katpiwecka.com/

 

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!