Mieszkanie w eleganckiej kamienicy

Do uroków starych kamienic nie trzeba przekonywać. A co z nowymi kamienicami? Takimi, co powstały w miejscach, w których kiedyś stały stare kamienice? Patrząc na to mieszkanie, to uważamy, że też nie trzeba przekonywać. Całość broni się doskonale sama – świetna lokalizacja w centrum miasta, niedaleko Starego Rynku, nowe budownictwo w starym stylu, ale z nowoczesnymi rozwiązaniami i bez niespodzianek remontowych. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gdzie bez dużych zmian całego układu, dopracowaliśmy układ funkcjonalny, a pod to wytyczne do elektryki oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Układ mieszkania jest dość prosty – z klatki schodowej wchodzimy do korytarza, który prowadzi nas do 4 pomieszczeń: gabinetu, sypialni, łazienki oraz kuchni z salonem. Obok sypialni mamy jeszcze male pomieszczenie z przeznaczeniem na garderobę. Mieszkanie jest duże i jasne, a wysokie sufity nadają wnętrzu dodatkowej przestrzeni.

Mieszkanie od początku przeznaczone było pod najem długoterminowy. Założenie było takie, żeby stworzyć mieszkanie, które będzie lekko ekstrawaganckie, kolorowe i jednocześnie ponadczasowe. Miało się wyróżniać stylem i pomysłem na tle innych ofert w tej okolicy. Dlatego też nie znajdziemy tutaj standardowych rozwiązań kolorystycznych czy produktowych. Na darmo szukać tutaj modnego stylu skandynawskiego czy boho. Każdy element wnętrza był wielokrotnie przedyskutowywany i dobierany bardzo uważnie i starannie. Klasyka przejawia się poprzez sztukaterię, drewnianą podłogę oraz dobór płytek z wzorem marmurów. Kolorystyka jest spójna w całym mieszkaniu i kręci się wokół rudości oraz zieleni”. Wisienką na torcie jest okładzina ścienna w części wypoczynkowej – wielkoformatowa tapeta znanej włoskiej firmy. Styl wnętrza to wyszukany eklektyzm z nutą awangardy.

 

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!