mieszkanie pod wynajem_zajezdnia

W centralnym miejscu Jeżyc – jednej z najbardziej urokliwych i klimatycznych dzielnic Poznania, w kwartale ulic Gajowa-Sienkiewicza-Kraszewskiego-Zwierzyniecka, na terenie dawnej zajezdni tramwajowej powstaje Zajezdnia Poznań – inwestycja typu mixed-use: mieszkaniowo-usługowo-biurowa. Mieszkanie na wynajem w przepięknej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu. Mieszkanie mieści się w nowym kompleksie budynków naprzeciwko Starego Zoo.

Mieszkanie dostosowane na wynajem dla osoby ceniącej życie towarzyskie. Salon z funkcją spania. Osobna kuchnia z wysokim barkiem. W salonie wydzielone zostało miejsce na stół z krzesłami. Na ścianie za kanapą i stołem pojawia się biała cegła. Białe ściany są dobrą bazą do wypełnienia ich ozdobami wynajmujących. Duży stół z krzesłami to miejsce, które pozwala spędzić miło czas z zaproszonymi gośćmi.  W łazience nad wc zaplanowana szafka, obok pralka z szafką na przechowywanie środków piorących. Całe mieszkanie jest funkcjonalne. Kolory to modna biel, pistacjowy i ponadczasowe drewno.

 

_________________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!