Gabinet kosmetyczny w podpoznańskiej Dąbrówce

Podpoznańska Dąbrówka to znana sypialnia Poznania. Kiedyś mała wieś przy polach i lesie, obecnie spora miejscowość z zabudową deweloperską. Nie dziwi więc fakt powstania mnóstwa punktów usługowych. Jeden z takich punktów usługowych chcąc wyróżniać się na tle konkurencji zgłosił się do nas po projekt. Efekty tej współpracy możecie podziwiać na załączonych zdjęciach.

Czystość, sanepid, autoklaw to pierwsze skojarzenia z gabinetem kosmetycznym, któremu bliżej do gabinetu lekarskiego niż do designerskiego sklepu. Zaczynając pracę nad tym projektem wiedzieliśmy, że musimy uwzględnić podstawową funkcję, wymogi formalne, zasady ergonomii i wreszcie: oczekiwania klientek.
Właścicielka gabinetu chciała, żeby to miejsce kojarzyło się z odrobiną luksusu, którą każdy z nas może sobie podarować od czasu do czasu przychodząc na różnego rodzaju zabiegi. Przestrzeń miała działać kojąco i odprężająco. Miało być przytulnie i nowocześnie, stąd dobór kolorów szarego i różowego. Scenografia typu dekory ścienne, lustra, półki, miękkie tkaniny ma sprzyjać budowaniu atmosfery intymności i spokoju.
zdjęcia: Agnieszka Kownacka-Brzozowicz https://www.facebook.com/FotoTriColor

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!