Dom w stylu loftowym

Dom w stylu loftowym z elementami czerwonej cegły, betonu, czarnych akcentów, imponującymi schodami, antresolą i wysokim sufitem nad strefą kuchnia-jadalnia-salon. Inwestor pragnął stworzyć miejsce do życia, gdzie poczuje się jak w nowojorskim lofcie, gdzie nad głową, w strefie, w której spędza najwięcej czasu, będzie czuł przestrzeń. Nowatorskim pomysłem jest zastosowanie tapety, która wizualnie zmiękcza wnętrza, a akustycznie jest wycisza i eliminuje echo. Drewniana podłoga w kolorze naturalnego dębu jest niezastąpioną bazą pod względem jakościowym oraz wizualnym. Drewno nigdy nie wychodzi z mody, jest ponadczasowym i ekologicznym rozwiązaniem.

W łazienkach dominują płytki gresowe w wykończeniu betonowym. Akcentami wyróżniającymi to drewno w łazience na parterze oraz płytki imitujące powierzchnie rdzawe. Prysznic w stylu loftowym i czarne baterie oraz czarna ceramika w macie to biżuteria, która dopełnia i uszlachetnia projekt.

 

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!