dom jednorodzinny dla 4-osobowej rodziny

Duży dom z otwartą przestrzenią kuchenno – jadalniano – salonową robi na dzień dobry ogromne wrażenie. W części kuchnia-salon-jadalnia przestrzeni nadaje również wysoki sufit z antresolą. Długi korytarz prowadzi do części sypialnianej, gdzie każdy z domowników może znaleźć się we własnym zaciszu czterech ścian.  Korytarz, który prowadzi do części prywatnej, jest otwarty na ogród i wewnętrzny taras dzięki ogromnym przeszkleniom, które zastępują tradycyjną ścianę. Dzięki temu, domownicy już od pierwszych minut po przebudzeniu mogą podziwiać piękny ogród. Wnętrze domu zostało zaprojektowane tak, aby mieszkańcy odnaleźli w nim spokój po całodniowej gonitwie. Stonowane kolory i elementy drewniane pozwalają uzyskać stan ukojenia. Wygodna kanapa z kominkiem są idealnym miejscem do odpoczynku. Stół w jadalni jest idealnie przygotowany na przyjęcie sporej ilości gości.

Główna łazienka to idealna strefa do domowego spa z wolnostojącą wanną oraz dużym i przestronnym prysznicem. Elementem ekstrawaganckim jest zastosowanie w mokrej strefie specjalnej tapety zamiast tradycyjnych płytek.

 

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!