Dom jednorodzinny w Poznaniu

 

Zdjęcia z realizacji wnętrza domu jednorodzinnego dla 4-osobowej rodziny.

Inwestorka chciała, żeby było „prosto, ładnie i praktycznie, bez udziwnień”. Od razu było wiadomo, że pójdziemy w stronę stylu skandynawskiego, że będzie dużo drewna i mało kolorów. Stanęło na podłodze w kolorze dębu naturalnego, ścianach w kolorze białym i granatowym, a w pokojach dziewczynek na intensywnym różu. Wnętrza ocieplają zasłony, które wiszą w każdym pomieszczeniu. Szyny zasłonięte są maskownicami jak w pokojach hotelowych.

W sypialni została wygrodzona dodatkowa część na garderobę. Dzięki takiemu podziałowi jest więcej miejsca na ubrania. W pokojach dziecięcych stanęła nowoczesna zabudowa ścienna, w której mieszczą się półki, szuflady i drążki.

Łazienki są styl fińskiej sauny, skandynawskiego surowego spa. Prosta i ładna ceramika, ściany w dekorze drewna ocieplają zawsze takie mokre pomieszczenia.

__________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!