Butikowe apartamenty w sercu Poznania

Piękna kamienica w centrum Poznania, blisko Starego Rynku, zyskała nowy look. Zadanie projektowe było sporym wyzwaniem, bo wcześniej mieściła się tutaj kancelaria prawna, a teraz miały powstać apartamenty z łazienkami na wynajem krótkoterminowy. Do zaprojektowania były nowe przestrzenie pod łazienki, nowy pion kanalizacyjny oraz wentylacja. Całość miała się wyróżniać na tle dostępnej oferty, a że konkurencja w okolicy jest spora, to zadanie to było dodatkowym wyzwaniem.

Postanowiliśmy postawić na intensywne kolory, czyli na coś, na co rzadko kiedy decydujemy się we własnym domu. Miało być oryginalnie i przyciągać wzrok. Napełniać energią na kilka dni pobytu w Poznaniu. Na parterze zagościła kolorystyka w intensywnym żółtym kolorze. Pierwsze piętro to kolor pomarańczowy, a drugie czerwony. Żeby całość nawiązywała do klimatu kamienicy, dodaliśmy zabawne elementy dekoracyjne na ścianę – starodawne przedmioty pomalowane w kolorze ściany, wydruki na płótnie i oprawione w starodawne złote ramy. Obicia łóżek nawiązują kolorystyką do sąsiadujących z pokojem łazienek.

Pokoje są przytulne, radosne, spełniają swoją funkcję, a przy tym przyciągają wzrok.

 

___________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!