2-pokojowe mieszkanie na wynajem

W centralnym miejscu Jeżyc – jednej z najbardziej urokliwych i klimatycznych dzielnic Poznania, w kwartale ulic Gajowa-Sienkiewicza-Kraszewskiego-Zwierzyniecka, na terenie dawnej zajezdni tramwajowej powstaje Zajezdnia Poznań – inwestycja typu mixed-use: mieszkaniowo-usługowo-biurowa. Mieszkanie na wynajem w przepięknej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu. Mieszkanie mieści się w nowym kompleksie budynków naprzeciwko Starego Zoo.

Całe mieszkanie jest utrzymane w neutralnych barwach. Osoba wynajmująca je otrzymuje dobrą bazę do dalszego urządzania i nadania charakteru wnętrza. Dzięki takiemu zabiegowi każdy kolejny wynajmujący może urządzić je „po swojemu”. Kolor podłogi to naturalny odcień drewna. Kolory ścian to jak białe niezapisane płótno gotowe przyjąć zdjęcia, obrazy i pamiątki wynajmujących. W mieszkaniu przeniesiono kuchnię do salonu. A w miejscu dawnej kuchni powstał drugi pokój, który stał się przytulną sypialnią. Czarna ściana jest mocnym akcentem pokoju i nadaje jemu głębi. Dwukolorowe biało-zielone zasłony dodają przytulności pomieszczeniu. W łazience ozdobnym akcentem jest ściana z płytek imitujących białą cegłę. jest to nawiązanie do sąsiadujących budynków zbudowanych z cegieł.

 

________________________________________________________

Podoba Ci się to wnętrze? Chcesz się dowiedzieć więcej? Odezwij się do nas i zapytaj o wycenę projektu kompleksowego, projektu pojedynczego pomieszczenia lub umówi się na konsultacje! Zapraszamy!