oferta

Kompleksowy projekt wnętrza.

Projekt wnętrza całego domu lub mieszkania [od posadzki przez meble po dekoracje]. Szczegółowe informacje wysyłamy bezpośrednio do zainteresowanych

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne!

 

Projekt pojedynczego pomieszczenia.

[np. tylko łazienka i WC lub kuchnia]

 

Projekt małej architektur.

[np.: tarasu, kostki brukowej, ogrodzenia, elewacji , zagospodarowania działki]

 

Konsultacja, czyli jednorazowa porada projektowa.

Opcja dla tych klientów, którzy niezbyt wysokim kosztem i nakładem pracy, chcieliby zmienić charakter swojego wnętrza. Jest to jednorazowe spotkanie u klienta, na którym rozmawiamy na temat jego oczekiwań. Po spotkaniu klient otrzymuje kompleksową analizę wnętrza z propozycjami w zakresie zmiany kolorystyki pomieszczenia, jego układu, a także zmianę oświetlenia czy zastosowanych tkanin.

 

Home staging.

Dobre pierwsze wrażenie to podstawowy cel home stagingu. Oferta skierowana jest do klientów sprzedających i wynajmujących nieruchomości, których mieszkania i domy wymagają metamorfozy w celu zwiększenia ich funkcjonalności, atrakcyjności oraz standardu codziennego życia. Home stager zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży. Celem jest sprawić, aby wystawiony na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się atrakcyjne dla jak największej liczby potencjalnych klientów, jak najszybciej znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę.

 

Interior Concierge.

Oferta Interior Concierge ma charakter komplementarny pod względem tradycyjnego projektowania wnętrz i stanowi funkcjonalne rozszerzenie podstawowej usługi świadczonej przez architekta wnętrz. Do obowiązków należy m.in. asystowanie podczas zakupów mebli, sprzętów i dekoracji, umawianie spotkań ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi czy wyszukiwanie wyposażenia w najkorzystniejszych cenach. Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu architekta wnętrz decyzje zakupowe będą trafione, tak pod względem stylistycznym, jak i ekonomicznym. Współpraca z Interior Concierge to dla klienta duża oszczędność czasu i pieniędzy.