Dom jednorodzinny_akw

akw_dzieciecy_7

Zdjęcia z realizacji wnętrza domu jednorodzinnego dla 4-osobowej rodziny.

Inwestorka chciała, żeby było „prosto, ładnie i praktycznie, bez udziwnień”. Od razu było wiadomo, że pójdziemy w stronę stylu skandynawskiego, że będzie dużo drewna i mało kolorów. Stanęło na dębie naturalnym, kolorze białym i granatowym, a w pokojach dziewczynek na intensywnym różu. Wnętrza ocieplają zasłony, które wiszą w każdym pomieszczeniu.

W sypialni została wygrodzona dodatkowa część na garderobę. Dzięki takiemu podziałowi jest więcej miejsca na ubrania i inne bibeloty. W pokojach dziecięcych stanęła nowoczesna zabudowa ścienna, w której mieszczą się półki, szuflady i drążki.

akw_korytarz_2 akw_korytarz_1 akw_kuchnia_4 akw_kuchnia_2 akw_kuchnia_3 akw_jadalnia_1 akw_jadalnia_2 akw_salon_1 akw_salon_2 akw_salon_4 akw_widok_1 akw_lampa_1 akw_kinkiet_1 akw_wc_3 akw_wc_4 akw_sypialnia_1 akw_sypialnia_2 akw_sypialnia_3 akw_sypialnia_4 akw_lazienka_1 akw_lazienka_2 akw_lazienka_3 akw_lazienka_4 akw_korytarz_4 akw_dzieciecy_1  akw_dzieciecy_3 akw_dzieciecy_2 akw_dzieciecy_8akw_dzieciecy_5 akw_dzieciecy_7